Kalėdų proga pradžiuginkite artimuosius ir draugus medaus dovanėle. Tai ne tik originali, bet ir žiemos laikotarpiu yapč naudinga dovana. Galite rinktis iš įvairių medaus stiklainėlių dydžių ir šventinių įpakavimų, prie dovanos taip pat gali būti priderintas medinis medaus šaukštelis.

Algirdo Medus gražiausios metų šventės proga

Algirdo Medus gražiausios metų šventės proga

Algirdo Medus gražiausios metų šventės proga

Kalėdinės Algirdo Medaus dovanėlės gali būti ne tik medaus, tačiau ir medaus bei bičių duonelės arba pikio rinkiniai.

Bičių duonelė – tai iš įvairių lauko ir kultūrinių augalų žiedų bičių surinktos žiedadulkes, nektaru sulipintos į rutuliukus. Tai natūralus koncentruotas gamtos produktas, turintis beveik visas subalansuotas maisto medžiagas, reikalingas organizmui, gausus vitaminų, mikroelementų ir mineralinių medžaigų, stiprinantis organizmo imuninę sistemą, padedantis įveikti nuovargį. Plačiau skaitykite straipsnyje Bičių duonelė – mažai žinoma, bet itin naudinga.

Bičių pikis (dar vadinamas propoliu) – itin naudinga medžiaga, plačiai žinoma ir naudota medicinoje dar nuo Antikos laikų. Pikį sudaro net iki 300 cheminių junginių, tarp kurių įvairūs fenoliniai junginiai, aromatinės rūgštys, įvairios eterinės medžiagos, gausu mineralinių medžiagų ir vitaminų, taip pat suskaičiuojama net 17 skirtingų amino rūgščių. Dėl tokios plačios sudėties bičių pikis yra naudingas įvairioms ligoms gydyti. Plačiau skaitykite straipsnyje Bičių pikis – vaistas nuo šimto ligų.

Algirdo Medus gražiausios metų šventės proga

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos!