SPAUSKITE ANT TEKSTO – MEDAUS DOVANŲ RINKINIŲ DĖŽUTĖSE PASIŪLYMAS (2019 M.)


Kalėdų proga pradžiuginkite artimuosius ir draugus medaus dovanėle. Tai ne tik originali, bet ir žiemos laikotarpiu yapč naudinga dovana. Galite rinktis iš įvairių medaus stiklainėlių dydžių bei šventinių įpakavimų maišeliuose arba dėžutėse, prie dovanos taip pat gali būti priderintas medinis medaus šaukštelis.

Kalėdinės Algirdo Medaus dovanėlės gali būti ne tik medaus, tačiau ir medaus bei bičių duonelės arba pikio rinkiniai.

Bičių duonelė – tai iš įvairių lauko ir kultūrinių augalų žiedų bičių surinktos žiedadulkes, nektaru sulipintos į rutuliukus. Tai natūralus koncentruotas gamtos produktas, turintis beveik visas subalansuotas maisto medžiagas, reikalingas organizmui, gausus vitaminų, mikroelementų ir mineralinių medžaigų, stiprinantis organizmo imuninę sistemą, padedantis įveikti nuovargį. Plačiau skaitykite straipsnyje Bičių duonelė – mažai žinoma, bet itin naudinga.

Bičių pikis  – tai daugiau nei 300 elementų junginys, bičių surinktas nuo medžių pumpurų, apdorotas bei sumaišytas su vašku bei žiedadulkėmis. Pikio užpilas naudingas įvairioms ligoms gydyti. Plačiau skaitykite straipsnyje Bičių pikis – vaistas nuo šimto ligų.[/hcolumns]

Algirdo Medus gražiausios metų šventės proga

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos!