Pristatymo sąlygos

Atsiėmimas tiesiogiai iš Algirdo Medaus (NEMOKAMAI)

Užsakymą atsiimti galite atvykę pas mus į Kaišiadorių rajone esantį Gudienos kaimą. Dėl atsiėmimo laiko privalomas išankstinis susitarimas.


Pristatymas į Ominva terminalus (Paštomatus)

Standartinis Omniva siuntinių į pristatymo į nurodytą paštomatą laikas – 2 darbo dienos (užsakymas išsiunčiamas per 2 darbo dienas). Už siuntos pristatymą šiomis sąlygomis atsako Omniva siuntų tarnyba.

Omniva paštomatų sąrašas visoje Lietuvoje: žiūrėkite čia.

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą.

Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus atsiėmimo kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį.

Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

Siuntos atsiėmimo instrukcija:

  1. Gavę pranešimą SMS žinute ar el. paštu, nuvykite prie nurodyto siuntų terminalo
  2. Paliesdami siuntų terminalo ekraną, pasirinkite kalbą, po to pasirinkite „Atsiimti siuntinį“
  3. Įveskite atsiėmimo kodą, atsiųstą jums SMS žinute ar el. paštu
  4. Paimkite siuntinį iš siuntų terminalo
  5. Svarbu! Uždarykite duris ir patvirtinkite, kad gavote siuntinį, palietę „Patvirtinti“ ant jutiklinio ekrano
  6. Jeigu pageidaujate gauti čekį, ekrane pasrinkite Spausdinti čekį

SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

PRISTATYMO KAINA: 2.99 €


Prekių pristatymas per Lietuvos paštą

Prekę Jums išsiūsime Lietuvos paštu REGISTRUOTA siunta. Standartinis Lietuvos pašto siuntinių pristatymo terminas – 3-4 darbo dienos (užsakymas išsiunčiamas per 2 darbo dienas). Už siuntinio pristatymą šiomis sąlygomis atsako Lietuvos paštas. Paštas pristatys Jums Jūsų nurodytu adresu paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

PRISTATYMO KAINA: 2.99


Pristatymas per Omniva kurjerius:

Standartinis Omniva siuntinių į pristatymo kurjeriu nurodytu adresu laikas – 1-3 darbo dienos (užsakymas išsiunčiamas per 2 darbo dienas). Už siuntos pristatymą šiomis sąlygomis atsako Omniva siuntų tarnyba.

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, Omniva kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, Omniva kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl Omniva kurjerio, siunta suderinus su Jumis, siunčiama į Omniva paštomatą. Kai siunta bus įdėta į paštomatą, Jums bus išsiųsta SMS žinutė apie laukiančią siuntą. Ją galėsite atsiimti per 7 dienas. Jeigu per šį terminą neatsiimsite siuntos, ji bus gražinta Algirdo medui.

Jeigu Jūs iš anksto pranešite, kad per septynias dienas negalite ateiti atsiimti siuntos, galėsima pratęsti kurjeriu pristatomos siuntos terminą vienam mėnesiui. Šiuo atveju turėsite sumokėti už siuntos saugojimo paslaugą, pradedant skaičiuoti nuo siuntos atvykimo į terminalą aštuntos dienos iki Jūsų atsiėmimo momento.

SVARBU: turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.

PRISTATYMO KAINA: 3.99


Prekių pristatymas į kitas valstybes

Dėl prekių pristatymo į kitas valstybes kviečiame susisiekti su mumis tiesiogiai, tuomet kartu galėsime išrinkti labiausiai abejoms pusėms tinkamą pristatymo būdą.