Atsiskaitymo sąlygos

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant prekes iš Algirdo Medaus

Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą tiesiogiai iš mūsų. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą el. parduotuvėje, kad mes galėtumėme paruošti Jūsų užsakomas prekes. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės saugomos penkias darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panaikinama. Atsiskaityti banko kortelėmis kol kas galimybės nėra. Dėl didesnių kiekių užsakymų ar išskirtinių atvejų susisiekite su mumis tiesiogiai.


Atsiskaitymas per Paysera sistemą

Arba kitais žodžiais tariant – apmokėjimas per elektroninę bankininkystę iš karto. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Paysera sistemą, kur galėsite pasirinkti savo naudojamą banką.

Apmokėjimą per Paysera matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias.


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu

Užsakymo pabaigoje jūs galite pasirinkti galimybę apmokėti atliekant tiesioginį bankinį pavedimą į Algirdo Medaus Swedbank banko sąskaitą. Šiuo atveju į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite pavedimo atlikimo informaciją: gavėjo pavadinimą ir sąskaitos numerį.

Nepamirškite įrašyti savo užsakymo kodo į banko pavedimo “Paskirtis” lauką.

Užsakymas bus išsiųstas kai tik patikrinę banko sąskaitą matysime jūsų apmokėjimą. Norėdami pagreiti užsakymo vykdymą galite atsiųsti bankinio mokėjimo nurodymo kopiją į mūsų el. paštą info@algirdomedus.lt


Atsiskaitymas per PayPal

Jeigu esate PayPal vartotojas – galite apmokėti užsakymą prisijungę prie savo paskyros.

Užsakymas bus išsiųstas kai patikrinę savo PayPal sąskaitą matysime jūsų apmokėjimą.